Jaunumi

Ekspluatācijā nodots nekustamā īpašuma fonda “Indexo Real Estate Fund” daudzdzīvokļu īres nams Pulkveža Brieža ielā 10

2.02.2024.

2023. gada beigās noslēgušies renovācijas darbi eklektisma stilā celtajā namīpašumā Pulkveža Brieža ielā 10. Ēkas kopējā platība ir 4582.5 m2 un tajā tiks piedāvāti 85 ilgtermiņa un īstermiņa īrei labiekārtoti un pilnībā mēbelēti dzīvokļi. Ēka atrodas UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietas “Rīgas vēsturiskais centrs” teritorijā un tās renovācijā ieguldīti teju 5 miljoni eiro.

"Indexo Real Estate Fund" darījums iekļuvis Baltijas darījumu TOP 3

23.01.2024.

“Indexo Real Estate Fund” iegādājies divus tirdzniecības centrus – “Gaiļezers” Rīgā un “Rimi Hypermarket” Tukumā. Tukumā esošā “Rimi Hypermarket” iepirkšanās centra darījums ir viens no pēdējo gadu lielākajiem nekustamo īpašumu darījumiem ārpus Rīgas.

“Indexo Real Estate Fund’’ par 25 miljoniem eiro iegādājas divus iepirkšanās centrus Rīgā un Tukumā

29.11.2023.

“Provendi Asset Management” pārvaldītais nekustamo īpašumu fonds “Indexo Real Estate Fund” noslēdzis līgumu ar norvēģu investoru holdingu LATPRO par iepirkšanās centru “RIMI Gaiļezers” un “RIMI Tukums” iegādi. Abu īpašumu iegādes kopējā darījuma summa sasniedz 25 miljonus eiro. Tukumā esošā iepirkšanās centra iegāde ir viens no pēdējo gadu lielākajiem nekustamo īpašumu darījumiem ārpus Rīgas. Darījums finansēts ar ilgtermiņa aizdevumu no BluOr Bank.

Projekts Elizabetes ielā 89 atzīts par šī gada labāko atjaunoto projektu

13.10.2023.

Indexo Real Estate Fund attīstītais projekts – vēsturiskais Jūgendstila namīpašums Elizabetes ielā 89 Baltijas nekustamo īpašumu līderu forumā (BRELF) atzīts par gada labāko atjaunoto projektu Latvijā. Uzvarētājs kategorijā tika noskaidrots, pateicoties publiskajam balsojumam, kas norisinājās šī gada septembrī.

Indexo Real Estate Fund piesaista investīcijas no apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmuma Balcia

5.10.2023.

“Provendi Asset Management” parakstījis līgumu ar apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmumu “Balcia” par viena miljona eiro investīciju piesaisti “Indexo Real Estate Fund” nekustamo īpašumu fondam. “Balcia” investīcijas līdzās fondā jau esošo institucionālo un privāto investoru ieguldījumiem ļaus “Indexo Real Estate Fund” izskatīt aizvien ambiciozākus objektus visā Baltijā.

Projekts Elizabetes ielā 89 ir nominēts BREL balvai 2023 kategorijā Labākais atjaunotais projekts 2023

28.09.2023.

Indexo Real Estate Fund attīstītais projekts – vēsturiskais Jūgendstila namīpašums Elizabetes ielā 89 ir nominēts Baltijas nekustamo īpašumu līderu foruma (BRELF) balvai kategorijā “Labākais atjaunotais projekts 2023”. Uzvarētājs tiks noskaidrots jau pavisam drīz ar publisko balsojumu un profesionālās žūrijas vērtējumu. Publiskais balsojums norit līdz 1. oktobrim un ir pieejams BRELF tīmekļvietnē: https://www.brelforum.com/brelf-awards-2022-announcement/.

SIA Provendi Asset Management pārvaldītā fonda Indexo Real Estate Fund portfelis sasniedzis 50 milj. EUR vērtību

28.08.2023.

Latvijā 2023. gada sākumā darbību uzsāka nekustamā īpašuma ieguldījumu fonds Indexo Real Estate Fund, kas sešu mēnešu laikā izveidojis nekustamo īpašumu portfeli un aktīvi turpina ieguldīt. Fonds šomēnes ir parakstījis līgumu par divu Latvijā esošu tirdzniecības centru iegādi, tādējādi kopīgais fondam jau piederošo un pirkuma stadijā esošo aktīvu apjoms sasniedzis 50 milj. EUR.

Ekspluatācijā nodots īres nams Elizabetes ielā 89

1.08.2023.

2023. gada sākumā noslēgušies renovācijas darbi restaurētā vēsturiskā Jūgendstila namīpašumā Elizabetes ielā 89. Ēkas kompleksa kopējā platība ir gandrīz 5000 m2, ko veido galvenā fasādes ēka ar trim korpusiem iekšpagalmā un atsevišķa koka vēsturiska ēka.

Daudzdzīvokļu īres īpašumā pieejami 108 labiekārtoti dzīvokļi platībās no 18 m2 līdz 55 m2.

Indexo Real Estate Fund noslēdz līgumu ar Vestabalt par ēku iznomāšanu un apsaimniekošanu

11.07.2023.

Indexo Real Estate Fund uzsāk sadarbību ar vienu no vadošajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā SIA Vestabalt par fonda portfelī esošo īpašumu pārvaldīšanu un izīrēšanu.